خانه » تایلند » آب و هوای بانکوک تایلند

آب و هوای بانکوک تایلند

آب و هوای بانکوک تایلند

Bangkok weather 

در این اینجا  می خواهیم شما گردشگران و توریست های عزیز با آب وهوای بانکوک آشنا کنیم به دلیل آنکه بانکوک در عرض جغرافیایی گرمسیری قرار گرفته است دارای آب و هوای گرم و مرطوب است.

logoforum  بانکوک در طول سال دارای سه فصل آب و هوایی است .

  • بادهای موسمی جنوب غربی بین ماه مه  و ژولای میوزند و تا اوایل نوامبر طول می کشد(یعنی در میانه اردیبهشت تا تیر وارد می‌شود و تا آبان طول میکشد)
  • بادهای موسمی شمال شرقی یک دوره خشک  با کاهش نسبی دما تا اواسط فوریه (بهمن) ادامه میابد.
  • از مارس تا می  (اسفند تا اردیبهشت) درجه حرارت نسبتا افزایش میابد.

thailand weatherهر چند ممکن است بارانهای زیادی دراوایل ماه اکتبر آغاز شود.بنابراین بردن چتر برای شما بسیار ضروری است.با در نظر گرفتن موارد فوق، بهترین زمان برای سفر بانکوک در ماههای نوامبر و ژانویه است که شرایط آب و هوایی در بهترین حالت قرار دارد .

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟