خانه » دیدنی های تایلند » تئاتر آلانکارن پاتایا ، نمایشی از فرهنگ تایلندی

تئاتر آلانکارن پاتایا ، نمایشی از فرهنگ تایلندی

تئاتر آلانکارن پاتایا مکانی برای آشنایی گردشگران تور تایلند با فرهنگ تایلند است . رفتن به این تئاتر برای خانواده هایی که با فرزندانشان سفر می کنند ، توصیه می شود . اجراهای زنده ، لباس های رنگارنگ ، آتش بازی ، رقص و نمایشی از هنرهای تایلندی و همچنین فیل های بزرگ برای خیلی از مسافران را به خود جذب می کند . این تئاتر که از دیدنی های پاتایا به شمار می رود ، از سه بخش تئاتر سخنرانی فرهنگی و یک بخش بازی های تایلند تشکیل شده است .

تئاتر آلانکارن پاتایا

تئاتر آلانکارن پاتایا تئاتری بسیار بزرگ و پرزرق و برق است که در 155 کیلومتری جاده سوخومویت واقع شده است . ظرفیت این تئاتر 2000 نفر است . از اهداف این تئاتر اجرای فرهنگ تایلندی به گردشگران تور پاتایا می باشد . این تئاتر ترکیبی از صدا و نور ، آتش بازی ، موسیقی و فرهنگ و سنت تایلند است . اجراهای تئاتر پاتایا شامل 9 اجرای تاریخی از دوره های مختلف منشاء جهان ، عصر حجر ، دوره سوخوتای ، دوره آیوتایا و دوره Rattanakosin می باشد .

تئاتر آلانکارن پاتایا

تئاتر آلانکارن پاتایا یکی از دیدنی های تایلند است که در قسمت های مختلفی در سبک مدرن – تایلندی اجرا دارد .  بازی تایلندی یکی از محبوب ترین بخش های این تئاتر است . هنرهای رزمی تایلندی و مهارت های مبارزه مانند بوکس تایلندی و مبارزه با شمشیر که در بین بازدیدکنندگان جایگاه ویژه ای دارد . در تئاتر آلانکارن در پاتایا همچنین رستورانی بزرگ با ظرفیت 1000 نفر دارد که اکثرا غذاهای چینی سرو می کنید . براساس نظر بازدیدکنندگان در سایت tripadvisor ، غذاهای رستوران زیاد چنگی به دل نمی زند . قیمت بلیط این تئاتر بسیار پایین است و مورد رضایت تمامی کسانی است که به پاتایا سفر کرده و از آنجا بازدید می کنند .

ساعات کار : شنبه – سه شنبه از ساعت 6:00 . نمایش به طور منظم در ساعت 18:00 شروع می شود .

تئاتر آلانکارن پاتایا

تئاتر آلانکارن پاتایا

 

 

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟