خانه » جذابترین مطالب » مکانهای مناسب برای رفتن به پاتایا بصورت خانوادگی

مکانهای مناسب برای رفتن به پاتایا بصورت خانوادگی

مکانهای مناسب برای رفتن به پاتایا بصورت خانوادگی

signal-green-150x150-thmb آیا کسی هم که همسر محجبه دارد هم می‌تواند به تایلند سفر کند؟

در کشور تایلند اسلام به عنوان یکی از ادیان شناخته شده است. زنان مسلمان تایلند هم در این کشور زندگی و کار می‌کنند. همین طور از کشورهای حوزه خلیج فارس، خیلی از اعراب با همراهانشان و با شیوه پوشش خودشان برای تنوع و گردش در طبیعت زیبای تایلند به این مکان سفر می‌کنند. بنابراین نه تنها منعی برای پوشش اسلامی برای خانم ها وجود ندارد بلکه کوچکترین بی حرمتی هم به پوشش زنان نمی‌شود. نکته اینکه خیلی خوبه در هر جا و با هر فرهنگی که مواجه می‌شویم خودمان باشیم و باورهای خودمان را داشته باشیم.

pattaya_3-logo

مسافرین تایلند که به همراه خانواده می روند برای اسکان راحت و لذت از سفر چون پاتایا محیطی ازاد است شاید بعضی از رفتار ها برای شما که با خانواده هستید جالب نباشد بخاطر همین موضوع هر چه شما از خیابان والگینگ استریت دور باشید بهتر است.

pattaya_1-logo

مثلا نورت پاتایا و یا سمت همان میدان دلفین یا کوچه های اول و دوم خیابان بیچ رد و یا زامتیین البته هتل ها در انجا هم بهتر است و هم محیطی خانوادگی تر دارد و برای مسائل دیگر هم برای خانواده ها در موضوعات  توضیح داده ام.

pattaya_2-logo

Idiom in English language (2) پس جالبه تغییرات پاتایا (شهر گناه) را هم بدونبد.

  • دولت نظامی جدید تایلند اعلام کرده است که قصد دارد شهر «پاتایا» را از شهری که به نام «شهر گناه» شناخته می‌شود به یک شهر خانواده تغییر دهد.
  • دولت نظامی جدید تایلند به همراه دولت منطقه‌ای و نیروهای نظامی این کشور کار پاکسازی شهر پاتایا را از دختران خیابانی پاتایا خیابانی و مراکز غیر قانونی آغاز کرده‌اند.
  • دولت نظامی جدید تایلند می‌گوید می‌خواهد این شهر را که به بدنامی شهره است و اغلب محل جذب توریست‌های عیاش و بی بند و بار بوده است، به شهری برای جذب توریست‌های خانوادگی تغییر دهد.
  • برای این منظور دولت نظامی تایلند آغاز به جمع کردن زنان و بستن کلوپ‌های غیرقانونی   کرده است.

«سو پاتی بونکرونگ» فرماندار جدید شهر پاتایا اعلام کرده است که می‌خواهد تمامی زنان خیابانی پاتایا تایلند را از سطح شهر جمع کند و این شهر را به یک شهر توریستی خانواده تبدیل کند.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟