خانه » دیدنی های تایلند » صخره های فیل سامویی+عکس

صخره های فیل سامویی+عکس

صخره های فیل سامویی

Elephant Rock, Koh Samui

در این بخش می خواهیم شما را با یکی دیگر از دیدنی های تایلند در شهر سامویی به نام صخره های فیل سامویی آشنا کنیم.
صخره های فیل سامویی

صخره های فیل سامویی

صخره های سامویی یکی از دیدنی های سامویی می باشد.کل زمین های این منطقه صخره ای می باشد بنابراین، شما می توانید یک پیاده روی نه چندان طولانی در این منقطه داشته باشید و لذت ببرید.اگر چه این صخره در شبیه به یک فیل نیست ولی مردم محلی آن را به دلیل اندازه بزرگ آن را صخره های سامویی نام گذاری کرده اند.

صخره های فیل سامویی

صخره های فیل سامویی

عکاسان نیز می توانند چشم انداز بسیار عالی از زوایای مختلف داشته باشند.اینجا به هر دو ساحل چاونگ و ساحل لامایی نزدیک است و از طریق جاده به راحتی قابل دسترسی است این یک دیدنی جذاب می باشد که سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است که به این صخره می آیند و لذت کافی را از این منطره می برند.

صخره های فیل سامویی

صخره های فیل سامویی

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر از تور تایلند و تور سامویی با این شماره 43674367 تماس بگیرید.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟