خانه » مراکز خرید تایلند » مرکز خرید اوشن پلازا پوکت +عکس

مرکز خرید اوشن پلازا پوکت +عکس

مرکز خرید اوشن پلازا پوکت

Ocean Plaza shopping in phuket

در این بخش شما را با یکی از مراکز خرید تایلند یعنی مرکز خرید اوشن پلازاپوکت آشنا می کنیم.

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

shopping-clipart-0511-0809-0702-2841_Dad_Grocery_Shopping_Clip_Art_clipart_image-thmbیکی دیگر از مراکز خرید پوکت ،مرکز خرید اوشن پلازا پوکت نام دارد که یکی دیگر از مراکز خرید محبوب در پوکت اوشن پلازا میباشد. ده ها فروشگاه بوتیک کوچک در این مرکز وجود دارد. همچنین یک سوپر مارکت بسیار عالی واقع در زیر زمین این مرکز خرید وجود دارد. اگر شما  بدنبال لذت بردن از بولینگ هستید  در طبقه بالا مرکز خرید اوشن پلازا پوکت یک سالن بولینگ وجود دارد.

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

shopping-clipart-0511-0809-0702-2841_Dad_Grocery_Shopping_Clip_Art_clipart_image-thmb در این فروشگاه همه نوع اجناسی به چشم می خورد دیگر نیازی نیست که بقیه خریدتان را از فروشگاه دیگر انجام بدهید و اگر خسته شدید در این فروشگاه مکانی برای استراحت شما وجود دارد.

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

مرکز خرید اوشن پلازاپوکت

در مرکز خرید اوشن پلازا پوکت  اسلحه و چاقو مبارزه (نه  جعلی) ، دوربین دوچشمی، و مانند آن به فروش می رسد ومحیطی باز دارد که سالانه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

برای اطلاع بیشتر از تور تایلند و تور پوکت با این شماره 43674367  تماس بگیرید.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟