خانه » مراکز خرید تایلند » مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال

CENTRAL FESTIVAL SAMUI

در این بخش می خواهیم با یکی دیگر از مراکز خرید تایلند در سامویی به نام مرکز خرید سنترال فستیوال آشنا شویم.
مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال

سنترال فستیوال یکی از مراکز خرید سامویی می باشد این مرکز خرید سامویی خود را به عنوان مجتمع خرید برای زندگی، کامل ترین و بزرگترین مرکز خرید در سامویی که دارای سه طبقه می باشد و در اطراف این فروشگاه خرده فروشی ها ورستوران هایی وجود دارد و در بین جاده ساحل Chaweng و در نزدیکی دریاچه واقع نشده است.

مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال

در اطراف این مرکز خرید باغ زیبایی همراه با  میز، زمین بازی برای  بچه ها و مغازه ها و رستوران های بی شماری واقع شده است این یک فروشگاه بزرگ و مجهزی می باشد پس برای دیدن این مکان در تور تایلند و تور سامویی ما شرکت کنید و لذت ببرید.

مرکز خرید سنترال فستیوال

مرکز خرید سنترال فستیوال

در هر طبقه این فروشگاه مغازه های گوناگونی وجو دارد که دارای سالن های زیادی می باشد که بهترین مد برای لباس و پوشاک می باشد و بیشترین مردم سامویی به این فروشگاه می روند و خریدشان را انجام می دهند و اجناس در این فروشگاه از کیفیت بالایی برخوردار است.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟