خانه » تفریحات تایلند » پارک ساپان هین پوکت+عکس

پارک ساپان هین پوکت+عکس

پارک ساپان هین پوکت

saphan hin park the phuket

در این بخش می خواهیم با یکی دیگر از تفریحات پوکت به نام پارک ساپان آشنا شویم.
پارک ساپان هین پوکت

پارک سافان هین پوکت

saphan hin park-thmb پارک ساپان مکانی است در پوکت که  برای استراحت و تفریح در نظر گرفته شده است. در انتهای خیابان پوکت بنای یادبود کاپیتان ادوارد توماس میل اولین فردی که کشتی معدن کوب را در سال 1910 میلادی به تایلند آورده بود،قرار گرفته است که در سال 1978 بنا شده است و مرکز ورزشی ساپان هین محسوب میشود.

پارک ساپان هین پوکت

پارک سافان هین پوکت

پارک ساپان هین پوکت

پارک ساپان هین پوکت

saphan hin park-thmbدر این بخش عکسهای پارک ساپان برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده است این پارک از فضای سبز و هوای تمیزی برخوردار است پس یادتون باشه نظافت را رعایت کنید مردم تایلند بیشتر برای تفریح و سرگرمی این مکان را انتخاب می کنند شما عزیزان می توانید از میان تفریحات تایلند این پارک را برای تفریح و خوش گذرونی برای خود و آشنایانتان انتخاب کنید.

پارک ساپان هین پوکت

پارک سافان هین پوکت

جهت کسب اطلاعات از تور تایلند و تور پوکت می توانید  با این شماره 43674367 تماس بگیرید.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟