15 دلیل برای سفر به تایلند برای حداقل یکبار در زندگیتان


دسته ها

محبوب ترین ها

محبوب ترین مطالب تور تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند برای حداقل یکبار در زندگیتان

مجموعه : جذابترین مطالب    
21 جولای 2018    
نازنین

15 دلیل برای سفر به تایلند

تقریبا 200 کشور در جهان وجود دارد که می توانید برای سفر انتخاب کنید ، اما چرا گردشگران تصمیم می گیرند به تایلند سفر کنند ؟ اگر شما هم این سوال را در ذهنتان دارید ، در این مقاله 15 دلیل برای سفر به تایلند ذکر شده است که شما را مجاب خواهد کرد ، حداقل در طول زندگیتان یکبار به تایلند سفر کنید .

غذاهای تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

هر مسافر سرزمین لبخندها که حتی یک روز در این کشور اقامت دارند ، ممکن نیست طعم غذای تایلندی را نچشد . غذاهای تایلندی بسیار خوشمزه و متنوع هستند و بازدیدکنندگان هرگز دو بار از یک غذای خوشمزه نمی خورند . مسافران متوجه تنوع غذایی را با توجه به تغییر شهرهای تایلند متوجه خواهند شد .

مردم تایلند

مردم تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

رفتار دوستانه مردم محلی در جذب توریست بسیار تاثیر گذار است . رفتار مردم تایلند بسیار دوستانه است . یکی از احوالپرسی های سنتی تایلندی Wai است . در این حرکت افراد دستان خود را به حالت دعا در می آورند . در تایلند مردم غذا را با خانواده هایشان می خورند ، اگر یک خانواده تایلندی شما را به یک وعده غذا دعوت کند ، بسیار خوش شانس خواهید بود . mai pen rai – مای پن رای – به معنی نگران نباشید و یا ای کار درست است را نیز از زبان مردم زیاد خواهید شد . به نظر می رسد که نوعی خوش آمد گویی است .

هزینه ارزان مسافرت

15 دلیل برای سفر به تایلند

هزینه ارزان مسافرت

اکثر توریست هایی که قصد صرفه جویی در هزینه هایشان را دارند ، در برخی کشورها به دلیل کمبود بودجه ، برخی شهرها را از برنامه سفرشان حذف می کنند . این در مورد تایلند صادق نیست . با این حال ، هزینه های سفر به تایلند ، ارزان و انواع مختلف حمل و نقل در دسترس است . خطوط هوایی مانند Nok Air و AirAsia همیشه پرفروش ترین خطوط هوایی هستند و پروازهای مستقیم آن به فرودگاههای بین المللی و داخلی در سراسر کشور امکان پذیر است . اتوبوس ها و قطارها در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب و با ایستگاه شهری و روستایی و برخی از بزرگترین مقاصد توریستی در تایلند در دسترس هستند .

آب و هوای تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

آب و هوای تایلند

تایلند دارای سه فصل اصلی می باشد که همه آنها برای مسافران مناسب هستند و می توانند از آن لذت ببرند . کشور در طول فصل خشک شلوغ است ، زمانی که درجه حرارت معمولا به بیش از 90 درجه نمی رسد . در طول فصل گرم ، گردشگران به سواحل رویایی تایلند می روند . بانکوک و شمال تایلند اهداف محبوب در طول فصل موسمی هستند ، زیرا جزایر در طول این زمان مستعد سیل هستند . هرچند در هر فصل جوانب مثبت و منفی وجود دارد ، اما احتمال سرما خوردن مسافران تایلند بسیار کم است .

زندگی شبانه در تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

زندگی شبانه در تایلند

تایلند سعی می کند تا بازدیدکنندگانی را که پس از تاریکی به شهر می آیند ، راضی نگه دارد . خود را برای یک شب جادویی آماده کنید ، زیرا کشور مجهز به هر نوع گردشگری شبانه است که گردشگران نمی توانند تصور کنند . تفریحات شبانه در همیشه در شهرهای بانکوک ، پوکت ، پاتایا و … برپاست .

غواصی در تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

غواصی در تایلند

تایلند دارای بیش از 1500 مایل خط ساحلی است که در بسیاری از آنها برخی از بهترین سایت های شیرجه در جهان وجود دارد . غواصی یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید تجربه کنید . برخی از بهترین مکانها برای غواصی در تایلند عبارتند از کو تائو ، جزایر سورین ، کو چانگ و چامفون .

معابد تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

معابد تایلند

با بیش از 40.000 معبد بودایی در سرتاسر سرزمین لبخندها ، بازدیدکنندگان مطمئنا حداقل از یکی از آنها بازدید خواهند کرد . این سازه ها به تمام سلسله های مختلف برگردانده می شود و هر کدام منعکس کننده سبک معماری و ساختار آن دوره می باشد . هر استان تایلند حداقل یکی از این عجایب پرماجرا دارد ، گرچه معابد فراوان و جذاب در پایتخت وجود دارد .

ماجراجویی در تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

ماجراجویی در تایلند

از آنجا که تایلند کشوری بسیار منحصر به فرد است ، بازدید کنندگان در طول اقامت خود می توانند به چند سفر مختلف ماجراجویی بروند . پناهگاههای فیل برای گردشگرانی که دوستدار حیوانات هستند ، بسیار عالی هستند . در حالی که کسانی که به دنبال چیزی پرحادثه تر می گردند ، می توانند در یکی از رودخانه های کشور موج سواری کنند و یا از میان جنگل ها عبور کنند و خیلی تفریحات دیگر .

بازارهای تایلند

بازارهای تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

بازار در تایلند مانند هیچ جای دیگری در جهان نیست . هر یک از بازارها ویژگی های متمایز خود را دارد و اجناس ویژه خود را دارند . بعضی از بازارها مختص غذاهای خیابانی هستند ، در حالی که برخی عتیقه فروشی و وسایل دست دوم می فروشند . بازدیدکنندگان در این مکان های منحصر به فر هرگز نمی دانند که چه چیزی را می خواهند بخرند .

جشنواره های تایلند

15 دلیل برای سفر به تایلند

جشنواره های تایلند

فستیوال ها یکی از دلایل جذب گردشگران است . بسیاری از جشنواره ها با توجه به تقویم قمری تغییر می کنند و برخی از آنها در طول سال ثابت هستد . بسیاری از مسافران در هنگام سفرشان طوری برنامه ریزی می کنند تا در یک جشن خاص در تایلند باشند . یک نمونه عالی جشن سونگکران است ، جشنواره ای که در آن جنگ آب در سراسر کشور اتفاق می افتد .

تاریخ و فرهنگ غنی

تاریخ و فرهنگ غنی

15 دلیل برای سفر به تایلند

اگر چه بسیاری از شهرهای تایلند مدرن هستند ، اما بازدیدکنندگان در هر جایی نگاه کنند ، نشانه ای از تاریخ و فرهنگ باستانی تایلند خواهند دید . تایلند با تاریخ در هم آمیخته است . شهرهای مانند سوخوتای هنوز هم بافت تاریخی خود را حفظ کرده اند ،  هنوز در بسیاری از خرابه های باستانی که از سال 1238 برجای مانده ، آثار پادشاهی را خواهند دید . تاریخ آن نیز در بسیاری از گونه های هنری تایلند مانند رقص سنتی تایلندی یا نمایشنامه خیاطی تایلندی یافت می شود .

پایتخت تایلند

پایتخت تایلند

دلیل سفر به تایلند

بانکوک یکی از دلایل اصلی سفر به کشور تایلند است . بیش از هشت میلیون نفر در این شهر ساکن هستند ، که بسیاری از آنها مهاجر هستند . پیش از رفتن به جنوب شرقی آسیا ، بانکوک اغلب اولین توقف سفرهای مسافرتی است . پایتخت شلوغ است . با این حال ، کسانی از آن بازدید می کنند ، بانکوک را شهری پر از شگفتی می دانند که ظاهرا هر چیزی می تواند در دسترس باشد . معابد ، موزه ها ، گالری های هنری ، پارک ها و … از دلایل بازدید از بانکوک می باشد .

حیات وحش تایلند

حیات وحش تایلند

سفر به تایلند

تایلند در بسیاری از پارک های ملی ، سواحل و زمین های کوهستانی در معرض فراوانی حیات وحش است . پارک ملی خائو یای در مرکز تایلند ، خانه ببر ، گربه های وحشی است و اگر بازدید کنندگان واقعا خوش شانس باشند ممکن است یک یا دو فیل را ببینند . سواحل جنوبی با میمون ها پر شده است و گردشگران می توانند در ساحل میمون در کو فی فی این موجودات دوست داشتنی را ذر تعداد زیاد ببینند . به یاد داشته باشید که یک توریست مسئول است که حیوانات وحشی را تغذیه نکند و همچنین از جاذبه های توریستی که از حیوانات استفاده شده ، فاصله را حفظ کنند .

سواحل تایلند

سواحل تایلند

دلایل سفر به تایلند

جغرافیای تایلند بسیار چشمگیر است ، زیرا هر استان دارای برخی از ویژگی های جغرافیایی منحصر به فرد است . با این حال ، بیشترین ویژگی طبیعی این کشور ، سواحل آن است که بیش از 1500 مایل است . سواحل زیادی با شن و ماسه های سفید و باور نکردنی در تایلند وجود دارد که ساکت و آرام هستند . برخی از این سواحل شامل ساحل آزادی در پوکت و ساحل سان ست در جزیره Koh Kradan هستند .

منبع:
https://theculturetrip.com/
برچسب ها
اطلاعات ضروری سفر به تایلند
از ما بیشتر بدانید
سفر به تایلند را با ما تجربه کنيد . با پنج سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و تایلند .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و تایلند به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....

ما برای تعطیلات تابستانی شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم

با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای تابستانی: افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  ۵۰ ۴۴ ۶۷ ۴۳ ۰۲۱

تماس با ما : 021 43 67 44 50  
سعادت سيرگيتي
آخرین پرسش و پاسخ ها
علی

با سلام هتل ولکام پلازا فری شارژ هست؟


نازنین در پاسخ می گوید : - چهار شنبه, نوامبر 22nd, 2017
باسلام . با همکارامون تماس بگیرین . 43674450
هومن کریمی

سلام آدرس این رستوران ها از کجا میتونم بگیرم؟!!!!!


نازنین در پاسخ می گوید : - یکشنبه, سپتامبر 18th, 2016
سلام . آدرس رستوران ها به مطلب اضافه شد . امیدوارم رضایت خاطر داشته باشید .
محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید : - شنبه, آگوست 27th, 2016
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
ارشیا

با سلام میخواستم بپرسم که قیمت بلیط برای هر نفر چقدر در میاد ؟


نازنین در پاسخ می گوید : - جمعه, آگوست 5th, 2016
با سلام هزینه استفاده از همه بخش های شهربازی برای هر نفر 700 بات است ولی قیمت هر بخش در متن ذکر شده است.
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

۰۲۱ - ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۰
برای ورود به کانال راهنمای سفر ما کلیک کنید