خانه » تفریحات تایلند » 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت

9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت

9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت

پوکت یکی از دلرباترین شهرهای جهان است . کوه های سنگ آهکی باشکوه که در دریای زمردین قرار دارند و جنگل های انبوه و سرسبز ، خاطه ای شیرین را از سفر به پوکت در ذهنتان ثبت خواهد کرد . اگر قصد سفر با تور پوکت را دارید و می خواهید زیبایی های پوکت را ببینید ، سفرهای یک روزه بهترین انتخاب است . در این شهر تورهای یک روزه ای وجود دارند که در ثبت لحظات زیبایتان به شما کمک خواهند کرد . می توانید از جزایر فی فی با خلیج مایا ، ساحل میمون و خلیج فانگ نا دیدن کنید و یا در جزایر سیمیلان غواصی کنید . همچنین در رودخانه سوک قایق رانی کنید . در ادامه 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت را برایتان نام برده ایم .

1. جزایر فی فی 

جزایر فی فی

سفر به جزایر فی فی یک از محبوب ترین تورهای پوکت می باشد . این جزیره که از 6 جزیره تشکیل شده است ، در فاصله 48 کیلومتری از پوکت قرار دارد که با سوار شدن بر قایق موتوری می توانید 45 – 60 دقیقه ای به آنجا بروید . حتی تصور اینکه اینهمه زیبایی در یک قاب جمع شده باشد ، برایتان دور از تصور است . صخره های آهکی ، غارهای پنهان و سواحل شنی خیره کننده . هر روزه جمعیت زیادی به فی فی سفر می کنند . اینجا مکان بسیار مناسبی برای استراحت و به آرامش رسیدن است . غواصی در آب های روشن جزیره از ایده آل های بسیاری از گردشگران تور تایلند می باشد . سفر به این جزیره 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت می باشد .

2. خلیج فانگ نا

خلیج فانگ ناصخره های بسیار زیبای آهکی سر برآورده از آب های سبزرنگ ، غارها ، تالاب های و سواحل کوچک که با آسمان آبی ترکیب شده اند ، از ویژگی های خلیج فانگ نا هستند . معروف ترین جزیره این خلیج ، کوه تاپو است که بیشتر به عنوان جزیره جیمز باند شناخته شده است . کوه پینگ یکی دیگر از نقاط محبوب این خلیج به شمتر می رود . در اینا قایق ها و جت اسکی های زیادی را خواهید دید که اجاره داده می شوند و شما می توانید زیبایی های بیشتری از این خلیج کشف کنید . رستوران های زیادی هم با منظره خلیج در اینجا وجود دارند .

3. پارک ملی خائو سوک

پارک ملی خائو سوکپارک ملی خائو سوک یکی از قدیمی ترین جنگلهای جهان است . دریاچه های عمیق آبی ، آبشارها ، کوه های سنگی آهکی و سبزی بی پایان که در حدود 738 کیلومتر وسعت دارد . این جنگل در 150 کیلومتری پوکت قرار دارد و یکی از تورهای پیشنهادی ما به شماست . قایقرانی در رودخانه سوک ، بازی با فیل ها ، کاوش در غارهای پر از خفاش و کوه پیمایی جنگل از فعالیت های مورد علاقه گردشگران در این پارک است . این پارک دارای گیاهان و جانوران متنوعی است . این منطقه یکی از پر باران تورین مناطق تایلند است . بنابرای بهترین زمان بازدید شما در فصول خشک سال، از دسامبر تا آوریل است . از 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت این پارک در مقام سوم قرار دارد .

4. جزیره کورال

جزیره کورال جزیره کورال که در بین محلی ها به جزیره مرجانی معروف است ، یکی از محبوب ترین مناطق برای دوستداران ساحل می باشد . آبی دریای زلال و خوش رنگ که ماهی ها را به وضوح در آن خواهید دید . برای اولین بار که به این جزیره سفر می کنید ، تا ساعاتی محو در اینهمه زیبایی خواهید شد . در اینجا دو قسمت وجود داردکه می توانید انتخاب کنید . لانگ بیچ ؛ جایی که قایق های موتوری زیادی وجود دارند که می توانید اجاره کنید و به گشت اطراف جزیره بروید . بننا بیچ ؛ 15 دقیقه پیاده روی در جنگل های ناهموار که از انتهای شرقی لانگ بیچ شروع می شود . خیلی ها عاشق غذا دادن به ماهی ها در آب های زلال هستند . قایقرانی ، چتربازی ، موز سواری و ماساژ از دیگر تفریحات محبوب جزیره کرال است .

5. جزایر راچا 

جزایر راچا جزایر راچا در 7 کیلومتری جنوب پوکت قرار دارد . راچا پای اصلی ترین جزیره آن است که فاصله اشساحل پاتونگ در حدود 25 کیلومتر است . سواحل شنی زیبا و خلیج نعلی شکل از مهمترین زیبایی هایی هستند که شما را جذب خواهد کرد . غواصی و شنا در آب های گرم  و قایق سواری از تفریحات این جزیره است .  تور یک روزه جزایر راچا و کورال را می توانید با هم انتخاب کنید . سواحل جزایر راچا در روزهای غیر بارنی بسیار زیبا هستند و برای اسنورکینگ مناسبند . پس پیشنهاد می شوند در فصول غیر بارانی به اینجا سفر کنید . در این جزیره هتل های زیادی برای کسانی که می خواهند بیش از یک روز در این جزیره اقامت کنند .

6. خائو لاک 

خائو لاکخائو لاک منطقه ای بسیار زیبا در 80 کیلومتری شمال پوکت است . 20 کیلومتر ساحل طلایی و شن و ماسه ابریشمی در امتداد شمال ساحل آندامان . در سال 2004 این منطقه به وسیله سونامی کاملا نابود شد ولی دوباره صنعت گردشگری آن رونق گرفت . خائو لاک دارای 3 پارک ملی است . سواح شنی و سفید ، غارها ، دره های زیبا و دریاچه های زیبا که شما را به وجد خواهند آورد . در این منطقه رستوران هایی زیادی خواهید دید که انواع غذاهای تایلندی را سرو می کنند . این منطقه برای علاقه مندان به غواصی توصیه می شود .

7. پارک ملی مو کو سیمیلان

پارک ملی مو کو سیمیلانپارک ملی مو کو سیمیلیات در حدود 90 کیلومتری دریایی پوکت قرار دارد . این منصقه شامل یازده جزیره خالی از سکنه است که معمولا مرود استقبال غواصان و گردشگرانی است که شلوغی جزایر فانگ نا و فی فی را دوست ندارند و روزانه قایق های موتوری زیادی به این جزیره سفر می کنند . بیش از دو ساعت با قایق موتوری تا این جزیره فاصله است . دریای فیروزه ای ، شن و ماسه های سفید ، مسیرهای پیاده روی در تپه های سرسبز در پشت سواحل از جمله چیزهایی است که یک روز خاطره انگیز را برایتان رقم می زند . این پارک در سال 2016 یکی از محبوب ترین جزایر تایلند شناخته شد . پارک ملی سیمیلیان از 16 مه تا 31 اکتبر بسته است . این تور یکی از 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت و در عین حال طولانی است .

8. جزیره کوه یائو یای

جزیره کوه یائو یایکوه یائو یای یکی از 144 جزیره ای است که بین پوکت و کرابی قرار دارد . این جزیره بزرگ و توسعه نیافته ، در 20 کیلومتری شرق پوکت قرار دارد . سواحل سفیید و شن و ماسه ای از بهترین ویژگی های این جزیره است . این منطقه مختص به شنا و تفریحات ساحلی است . ماهی گیری ، کاشت برنج و کائوچو شغل مردم این جزیره است . می توایند دوچرخه کرایه کنید و زندگی مردم آن را ببینید . کرایه قایق و غواصی از دیگر تفریحات کوه یائو یای هستند . از پوکت یک ساعته با فری می توانید به این جزیره بروید . از 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت این جزیره در رتبه هشتم قرار دارد .

9. جزیره کوه یائو نوا

جزیره کوه یائو نواجزیره کوه یائو نوا از جزیره خواهر خور ، کوه یائو یای ، کمی توسعه یافته ت راست . این جزیره بزرگترین جزیره در خلیج فانگ نا می باشد . این جزیره یکی از جزایر دو از پوکت است که فاصله اش با پوکت در حدود یک ساعت با قایق می باشد . مردم محلی در کوه یائو نوا هنوز هم به روش های سنتی ، ماهیگیری و کشاورزی روزگار می گذرانند . بسیاری از مسافرانی که تو جزیره کوه یائو نوا را انتخاب می کنند ، برای فرار از جمعیت و شلوغی است . فرهنگ های اصیل محلی ، سواحل نسبتا تمیز و صخره های آهکی از چیزهایی ایت که شما را شگفت زده خواهد کرد . این جزیره یکی از 9 تا از جذاب ترین تورهای یک روزه در پوکت است .

 

 

چرا ما را انتخاب کنید ؟

توصیه های ما برای سفر به تایلند

خدمات ما در تایلند

درباره ما بشتر بدانيد

از ما بیشتر بدانید

آخرین پرسش و پاسخ ها

محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
مجید

با عرض سلام ایا هتل سام بیم یا همون ایستن فری شارؤه


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
خیر
رامین رستمی

سلام من و 3 تا از دوستانم میخوایم به پاتایا سفر کنیم و دانشجو هستیم میخواستم بدونم به چی نیاز داریم یعنی فرق دانشجویی که پایان خدمت نداره با بقیه چی هست ممنون از سایت خوبتون


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید :
سلام . دانشجوان عزیز برای خروج از کشور ابتدا باید به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند و با گذاشتن وثیقه پاسپورت موقت دریافت کنند .
علی

با سلام و خسته نباشی در مورد توضیح در مورد قوانین هتل سنتارا پاتایا آیا این هتل فری شارژه؟