عجایب هفتگانه تایلند که نباید از دست بدهید


دسته ها

محبوب ترین ها

محبوب ترین مطالب تور تایلند

عجایب هفتگانه تایلند که نباید از دست بدهید

مجموعه : تایلند    
30 سپتامبر 2017    
نازنین

عجایب هفتگانه تایلند

همه ما درباره عجایب هفت گانه جهان چیزهایی دیده و شنیده ایم . اما آیا هفت عجایب تایلند را دیده اید ؟ آیا چیزی شنیده اید ؟ تایلند و شگفتی های آن تجربه ای منحصر به فرد از یک سفر خواهد بود . در این مقاله عجایب هفتگانه تایلند را برشمرده ایم که در سفرتان با تور تایلند نباید از دست بدهید . 

 

فرهنگ و آداب و رسوم تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

آماده سازی غذاهای برنجی ، انواع دسرهای عجیب و غریب و تحویل دادن به راهبان بودایی بخش جدایی ناپذیری از شیوه زندگی در تایلند است . بخش عمده ای از فرهنگ تایلندی اهمیت بودیسم را در جریان طبیعی زندگی نشان می دهد .

لبخند ، سخاوتمندی و مهمان نوازی و احترام به غریبه ها گوشه ای از فرهنگ مردمان تایلند است . فیل های قدرتمند و دوستانه فیل هایی است که پیوند تاریخی قوی با تایلندی ها دارند .

برای یک کشور شناخته شده به عنوان مهمان نوازی ، آیا غذا می تواند دور از اهمیت باشد ؟ نیازی به گفتن نیست،  غذای تایلندی یکی از محبوب ترین غذاهای جهان است . هر جای جهان که سفر کنید احتمالا یک رستوران تایلندی وجود دارد ! غذای تایلندی هنر است ، کیفیت عالی، طعم عجیب و غریب و بی نظیر . فراموش نکنید که غذای تایلندی شامل انواع مختلفی از سبزیجات ، گیاهان و گوشت است و به عنوان یکی از سالم ترین غذاهاست.

بوکس یکی از ورزش های باستانی تایلندی است که موی تای نیز نامیده می شود . موی تای برای تایلند همچون کریکت برای هند است. این ورزش نه تنها روحیه مبارزه در هر تایلندی را نشان می دهد ، بلکه بخشی از مراسم و هنرهای تایلندی است .

 

سلامتی

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

تایلند مترادف با سلامتی است . ماساژ تایلندی و اسپا در سراسر جهان مشهور هستند و اکنون بخش مهمی از گردشگری تایلند نیز به شمار می روند . برای کسانی که به دنبال آرامش و انرژی های ذهنی و جسمی خود هستند و سلامت خود را در بین زیبایی های طبیعت زیبایی ترسیم می کنند ، تایلند جایی است که باید بروند .

تایلند جایی است که جسم با ذهن و روح همراه است و علم با هنر مطابقت دارد . تایلندی ها تلاش کرده اند روش های سنتی و باستانی درمان های سلامتی با کارایی و تکنولوژی غربی ترکیب کنند .

گردشگران در تایلند می توانند به انواع مختلفی از درمان های مانند آبمیوه گیاهی تایلندی ، ماساژ سنتی ، ماسه سنگ معدن و هیدروتراپی بپردازند .

 

سرگرمی های تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

تایلند جواهر بی نظیر آسیای جنوب شرقی است . تایلند چیزی کمتر از یک فانتزی نیست . بهشت ​​و لذت وصف ناپذیر برای هر مسافر .

تایلند بهترین مراکز خرید در جنوب آسیا را دارد . از بازار های پیشرفته تا بازار های خیابانی شلوغ . فرهنگ خرید تایلند هیچ محدودیتی ندارد و هر ساله بیش از یک میلیون خریدار را جذب می کند . برخی از بازار های معروف در بانکوک ، بازار آخر هفته چاتوپاک ، Chinatown ، Phahurat و Bo Be است . سایام پاراژون ، دنیای مرکزی ، امپریوم ، از مراکز عمده در شهر هستند . جشنواره پاتایا، بازار هو هوین، بازار شب چیانگ مای، مرکز خرید هات پای پلان و یون سایلون پوکت از دیگر مراکز خرید در تایلند هستند .

هنر و سرگرمی در تایلند نیز رقابت بالایی در تایلند دارد . پر جنب و جوش، فوق العاده و با شکوه . نمایشگاه های فرهنگی تایلند شما را به یک دنیای متمایل به فرهنگ و تاریخ تایلند می برد . برخی از نمایشهای تایلند مانند نمایش سیام نریمیت با مجموعه های بسیار زیبا ؛ کاباره آلکازار و تیفانی در پاتایا و Fantasea پوکت ، مجموعه 140 تم بسیار زیبا با فعالیت های بی نظیر از محبوب ترین سرگرمی های تایلند هستند .

 

جشنواره های تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

تایلندی ها دوست دارند جشن بگیرند و تقویم خود را با جشن های متعددی در طول سال تنظیم کرده اند .

جشن آب ، سال نو را در تقویم تایلندی نشان می دهد و در 13 تا 15 آوریل جشن گرفته می شود .

پایان غسل تعمید بودایی با یکی از رویدادهای برجسته ترین تایلند به نام “مسابقه قایقرانی بین قایق سواری در رودخانه چائو فرایا” در ماه سپتامبر جشن گرفته می شود.

نوامبر با یک جشنواره معروف لوی کراتگون در یک شب کامل ماه تمام می شود . جشنواره شناورهای گل ، شمع و بخور دادن بر روی دریاچه ها ، حوضچه ها ، کانال ها و رودخانه ها.

و یک جشن خاص برای همه عاشقان . آیا در مورد جشنواره زیر آب ازدواج چیزی شنیده اید ؟ جشنواره جدید و جالب در تایلند ، این جشنواره در روز ولنتاین جشن گرفته می شود و هر ساله تعدادی از غواصان و عاشقان را میزبانی می کند .

 

مکان های تاریخی تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

درست است که جشنواره های تایلند از فرهنگ های مختلف نشات گرفته است . اما این واقعیت را نباید کتمان کرد که در سایت های تاریخی تایلند تاثیر بزرگترین تمدن های تایلند ، هند و چین را می توان دید . تایلند دارای مکان های تاریخی زیادی است که بعضی از آن های به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شده اند . در تایلند بیش از 30 هزار معبد وجود دارد . محبوب ترین آنها عبارتند از وات پو ، معبد سحر (وات آرون) ، وات فرا کیهو و وات Benchamabophit .

کاخ بزرگ در بانکوک ، شامل معبد عمود بودا، زیبایی نفس گیری دارد .

هر یک از این سازه ها به شیوه ای عالی و فوق العاده طراحی شده اند . این ساختمان های زیبا نشان دهنده گذشته با شکوه تایلند هستند و پیام معنوی بودیسم را بازتاب می دهند .

 

سواحل 

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

در فیلم های عجیب و غریب دیده اید – ترانه ی رویایی با سواحل زرق و برق دار در پس زمینه . خوب ، این یک رویا نیست،  این سواحل واقعی هستند و می توانند در تایلند پیدا شوند!

لذت بردن از خورشید ، شنی و سرسبز بودن سواحل تایلند . استراحت در سواحل شنی سفید برای غرق شدن در خورشید ، شیرینی یک کوکتل در داخل کلبه های چمن مصنوعی ، سقوط و شیرجه رفتن در دریای آندامان ، کشف دنیای زیر آب – لذت بردن از سواحل عجیب و غریب تایلند ، یکی از بهترین ها در جهان است. سواحل پوکت ، کو ساموئی ، فی فی و کرابی از بهترین سواحل تایلند هستند .

در شرق تایلند در Muko Chang ، دومین بزرگترین جزیره در تایلند بیش از دوازده سواحل است که بیشتر آن شامل ماسه های زیبا،  صخره های مرجانی و مناظر خیره کننده دارند . اکثر سواحل در کرابی به علت گستره های آهکی در پس زمینه ، دارای مکان های زیبا و نفس گیر هستند . ساحل Pran Buri ، Ko Lanta Yai و Ko Ngai از سواحل محبوب برای کسانی هستند که آرامش و طبیعت را دنبال می کنند .

 

طبیعت

عجایب هفتگانه تایلند

عجایب هفتگانه تایلند

سبز بسیار زیبا … آبی بی نظیر … قهوه ای خشن … و رنگ نیمه شب – بخشی از تصویر از زیبایی های تایلند است . بر روی یک فیل سوار شوید و چشم اندازهای الهام بخش حیات وحش امفانگ و تانگ یای لذت ببرید ؛ یا به آرامی روی یک قایق بامبو در امتداد رودخانه چیانگ مای حرکت کنید . برای علاقه مندان به ماجراجویی ، راه های بی شماری مانند قایقرانی و صخره نوردی وجود دارد .

اگر می خواهید، سبک زندگی سنتی قبایل تایلندی را ببیند ، می توانید یک شب را در قبایلی مانند Hmong، Akha، Karen و Lisu اقامت کنید .

برچسب ها
اطلاعات ضروری سفر به تایلند
از ما بیشتر بدانید
سفر به تایلند را با ما تجربه کنيد . با پنج سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و تایلند .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و تایلند به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....

ما برای تعطیلات تابستانی شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم

با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای تابستانی: افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  ۵۰ ۴۴ ۶۷ ۴۳ ۰۲۱

تماس با ما : 021 43 67 44 50  
سعادت سيرگيتي
آخرین پرسش و پاسخ ها
علی

با سلام هتل ولکام پلازا فری شارژ هست؟


نازنین در پاسخ می گوید : - چهار شنبه, نوامبر 22nd, 2017
باسلام . با همکارامون تماس بگیرین . 43674450
هومن کریمی

سلام آدرس این رستوران ها از کجا میتونم بگیرم؟!!!!!


نازنین در پاسخ می گوید : - یکشنبه, سپتامبر 18th, 2016
سلام . آدرس رستوران ها به مطلب اضافه شد . امیدوارم رضایت خاطر داشته باشید .
محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید : - شنبه, آگوست 27th, 2016
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
ارشیا

با سلام میخواستم بپرسم که قیمت بلیط برای هر نفر چقدر در میاد ؟


نازنین در پاسخ می گوید : - جمعه, آگوست 5th, 2016
با سلام هزینه استفاده از همه بخش های شهربازی برای هر نفر 700 بات است ولی قیمت هر بخش در متن ذکر شده است.
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

۰۲۱ - ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۰
برای ورود به کانال راهنمای سفر ما کلیک کنید