کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد


دسته ها

محبوب ترین ها

محبوب ترین مطالب تور تایلند

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

مجموعه : تایلند , جذابترین مطالب    
12 سپتامبر 2017    
نازنین

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

سفر کردن به کشورها و آشنایی با فرهنگ ملل مختلف هیجان انگیز است . تصوری که برای عموم مردم وجود دارد اینست که سفرهای خارج از کشور بسیار پر هزینه هستند . ولی شما می توانید با آشنا شدن با راه های صرفه جویی و همچنین فعالیت های رایگان در هر کشوری در هزینه هایتان صرفه جویی کنید . در این مقاله با تور تایلند همراه باشید تا با کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد ، آشنا شوید .
کارهای رایگانی که در بانکوک می توان انجام داد

کارهای رایگانی که در بانکوک می توان انجام داد

در شهر چرخ بزن

یک دوچرخه رایگان از Bangkok Smiles Bikes اجاره کن و در شهر بانکوک چرخ بزن . اجاره دوچرخه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در روزهای هفته و از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر در آخر هفته ها امکان پذیر است . برای اینکار تنها پاسپورت لازم است . می توانید دوچرخه را در هر یک از ایستگاه های مشخص شده بردارید – پنج ایستگاه در منطقه Rattanakosin و هفت ایستگاه در سراسر رودخانه – به یاد داشته باشید ، باید دوچرخه را به همان ایستگاهی که از آن برداشتید بازگردانید . اگر دوچرخه سواری دوست ندارید ، پس می توانید پیاده روی را انتخاب کنید .

کارهای رایگانی که در بانکوک می توان انجام داد

کارهای رایگانی که در بانکوک می توان انجام داد

در پارک های بانکوک گشت بزن

بانکوک دارای پارک های زیادی است که می توانید بنشینید و استراحت کنید . حتی ممکن است برخی از ماشین های ورزشی رایگان را در برخی از پارک های شهر ببینید .

پارک لامپینی 58 هکتار مساحت دارد و از چمنهای سبز با شکوه در وسط شهر با دو دریاچه تشکیل شده که قایق های قایقرانی و قایق بادبانی برای اجاره در دسترس هستند (رایگان نیستند). می توانید شطرنج و چکرز را در جداول مخصوص طراحی کنید و همچنین از کتابخانه عمومی در محل پارک دیدن کنید . ساعت 6 بعد از ظهر هر روز ، کلاس های هوازی رایگان در این پارک برگزار می شود . دسامبر و ژانویه زمان خوبی برای دیدن یک کنسرت (ارکستر سمفونیک بانکوک، یک گروه راک و یا برخی از موسیقی سنتی تایلندی) است . اجرای برنامه ها معمولا ساعت 5 بعد از ظهر شروع می شود . (ساعت بازدید : ساعت 5 صبح تا 7 بعد از ظهر | آدرس: راما IV، جاده بین روچادامری و جاده ویتایاو)

پارک لامپینی

پارک لامپینی

پارک Benchasiri برای دوستداران هنر بسیار مناسب است . مجسمه و سکه های معروف اعلیحضرت Sirikit بر روی آن و دیگر مجسمه های معاصر که در سراسر پارک به چشم می خورند . (ساعت بازدید : ساعت 5 صبح تا 8 بعد از ظهر | آدرس: سوخومیت جاده بین سوسوومیت 22 تا 24)

همچنین منطقه فرا ناکون که به عنوان منطقه تاریخی بانکوک شناخته می شود ، پارک های بسیاری دارد مانند پارک رومانیتا، سانام لاونگ، غرفه سنتی چای پراکن و پارک عمومی و پارک سرورانوم .

محله چینی ها را ببین

در بانکوک ، یک سفر هم به چین داشته باش . پر از اتاقک های کوچک ، غذاهای خیابانی و مغازه های طلا ، جایی که به شما انرژی می دهد . اگر در فوریه به این محله بروید ، شکوه بی نظیری را خواهید دید! گنجینه های مخفی در معبد وات چاکراوات ، سه کروکودیل غول پیکر نیمه غوطه ور در یک حوضچه ی درخشان که در انتظار غذاهای بعدی خود هستند .

به بازار آخر هفته چاتوچاک برو 

چاتوچاک یکی از بزرگترین بازارهای جهان است که دارای 5،000 سالن بوده و بیش از 35 هکتار دارد . این بازار در ساعت 9 صبح باز می شود و زمان ناهار کمی شلوغ می شود .

بازار آخر هفته چاتوچاک

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

به بازار رد فای برو

گنجینه ای از کالای قدیمی ، می توانید چیزهای جالب و عجیب و غریب مانند مجسمه سوپرمن ، ماشین کرولول فیل شکل ، اتومبیل های خاص و … همراه با برخی از غذاهای محلی از اینجا تهیه کنید . حتی اگر چیزی خرید نکنید ؛ بازدید از این بازار شما را به وجد می آورد .

زمان بازدید : از جمعه تا یکشنبه نیمه شب تا 5 صبح – آدرس : Kamphaeng Phet، پشت بازار چاتوچاک)

نمایش پاپت را ببینید

در بانکوک چند مکان مانند خانه هنر بانکوک وجود دارد که می تواندی خیمه شب بازی تایلندی را تماشا کنید . هر روز (بجز چهارشنبه) در ساعت 2 بعدازظهر ، از تماشای عروسک های ظریف که تکان می خورند و داستان می گویند ، لذت ببرید .

زمان بازدید : ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر | آدرس: Soi Wat Thong Sala Ngarm، Phasi Charoen، در نزدیکی معبد وات کوحاشووان)

نمایش پاپت

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

بازدید از باغ پروانه ها و دنیای حشرات

در وسط یک شهر شلوغ ، باغ پروانه ها و دنیای حشرات با بیش از 500 پروانه و حشره قرار دارد . در اطراف سرخس ، گل ها و آبشار نیز حس طبیعی بودن باغ را افزوده است .

زمان بازدید : ساعت 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر به استثنای دوشنبه | آدرس: در اطراف گوشه ای از بازار Chatuchak، بین روتفای و ملکه سیریکیت گاردنز)

بازدید از معابد

هر محله در تایلند دارای معبدی است . بعضی ها برای خارجی ها هزینه دارند . اما اگر می توانید با محلی ها وارد معابد شوید . برخی از معابد رایگان در بانکوک Wat Mangkorn Kamalawat (محله چینی ها)، Wat Patum Wanaram (در کنار مرکز خرید جهانی مرکزی) و Wat Indraviharn Dusit هستند .

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

از تماشای غروب آفتاب بانکوک لذت ببرید

تماشای غروب آفتاب همیشه یک تجربه عالی است و خوشبختانه همیشه رایگان است! اما تماشای آن در پشت وات آرون از سراسر رودخانه چائو پرایا ، تجربه ای نیست که در جایی دیگر تکرار شود .

بازدید از موزه ها

موزه بانکوکسی – بدون شک جالبترین موزه بانکوک است که موزه فولکلور بانکوک نیز نامیده می شود . این موزه نمایشگاه های خود را در اواسط دهه 1950 با استفاده از مجموعه ای از خانه های چوبی نشان می دهد که در آن زمان زندگی معمولی طبقه متوسط ​​را نشان می داد . زمان بازدید : چهارشنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر – آدرس: Soi Charoen Krung 43

موزه اصلاحات – یک زندان که به موزه تبدیل شده است و انواع مجازات های مختلف در طول تاریخ بانکوک را نشان می دهد . موزه اصلاحات دارای چهره های مختلف موی سر است که صحنه های مختلف اجرا و ابزار مجازات ، اسلحه و عکس هایی را نشان می دهد. زمان بازدید : ساعت 9:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه | آدرس: جاده مها چای

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

موزه سلطنتی فیل – فیلی سلطنتی پایدار که به یک موزه تبدیل شده است ، تا بینش در مورد اهمیت حیوانات ملی در آداب و رسوم ، تاریخ و اساطیر تایلند نمایش داده شود . (زمان بازدید : ساعت 9 صبح تا 4 بعد | آدرس: منطقه داسیت)

موزه عروسک بانکوک – موزه عروسک موزه ای بین المللی شناخته شده با مجموعه ای از بیش از 400 عروسک ، عروسک موزیکال و عروسک های دستی دست ساز در لباس های سنتی و قبیله ای . همچنین یک بخش از عروسک های بین المللی نیز وجود دارد . (زمان بازدید : ساعت 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر از سه شنبه تا شنبه آدرس: خیابان 85 سوئی راتاتافان)

رقص تایلندی در Eawan Shrine را از دست ندهید

رقص در تئاتر ملی را نباید از دست داد . می توانید بدون هزینه در حیاط خیره کننده Eawan کنار ایستگاه قطار Chidlom Sky ، رقص تایلندی را ببینید . Eawan Shrine پر از عبادت کننده است که شمع روشن کرده اند . عطر بخور هوا را پر کرده و موسیقی سنتی تایلندی در همه جا به گوش می رسد . جالب توجه است که این رقص ها شکلی از دعاست که برای به دست آوردن نعمت های خداوند اجرا می شود !

بازدید از نمایشگاه های هنری

مرکز هنر و فرهنگ بانکوک بهترین مرکز نمایشگاه رایگان در بانکوک است .

تماشای بوکس تایلندی

روز چهارشنبه در ساعت 6 بعد از ظهر یک مسابقه بوکس تایلندی را در خارج از مرکز MBK، در سیام ببینید .

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

کارهایی که در بانکوک می توان رایگان انجام داد

وای فای رایگان

Wi-Fi رایگان در مرکز جهانی پلازا ، مرکز کشف سیام ، مرکز Erawan و بسیاری از مراکز دیگر ، رستوران ها و کافه ها در سراسر شهر در دسترس است.

برچسب ها
اطلاعات ضروری سفر به تایلند
از ما بیشتر بدانید
سفر به تایلند را با ما تجربه کنيد . با پنج سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و تایلند .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و تایلند به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....

ما برای تعطیلات تابستانی شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم

با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای تابستانی: افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  ۵۰ ۴۴ ۶۷ ۴۳ ۰۲۱

تماس با ما : 021 43 67 44 50  
سعادت سيرگيتي
آخرین پرسش و پاسخ ها
علی

با سلام هتل ولکام پلازا فری شارژ هست؟


نازنین در پاسخ می گوید : - چهار شنبه, نوامبر 22nd, 2017
باسلام . با همکارامون تماس بگیرین . 43674450
هومن کریمی

سلام آدرس این رستوران ها از کجا میتونم بگیرم؟!!!!!


نازنین در پاسخ می گوید : - یکشنبه, سپتامبر 18th, 2016
سلام . آدرس رستوران ها به مطلب اضافه شد . امیدوارم رضایت خاطر داشته باشید .
محمد رضا رضایی

عالی بود ...


علی

با سلام آیا اتباع افغانستانی که اقامت نیروی انتظامی در ایران را دارند یعنی مهر اقامت یکساله نیروی انتظامی در پاسپورت دارند و مشکلی از نظر خروج و ورود به ایران ندارند میتوانند از طریق آژانس به تایلند مسافرت کنند؟؟ من همین وضعیت را دارم که اگر امکانش هست میخواستم به تایلند مسافرت کنم


بهروز مدیحیان در پاسخ می گوید : - شنبه, آگوست 27th, 2016
با سلام اتباع خارجه برای دریافت ویزا باید مستقم به سفارت تایلند مراجعه کنند و آژانس ها امکان ارسال مدارک اتباع خارجه به سفارت را ندارند . پس از دریافت ویزا میتوانید برای رزرو هتل و پرواز از طریق آزانس اقدام فرمایید .
ارشیا

با سلام میخواستم بپرسم که قیمت بلیط برای هر نفر چقدر در میاد ؟


نازنین در پاسخ می گوید : - جمعه, آگوست 5th, 2016
با سلام هزینه استفاده از همه بخش های شهربازی برای هر نفر 700 بات است ولی قیمت هر بخش در متن ذکر شده است.
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند
کارشناس ارشد
تور تایلند

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

۰۲۱ - ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۰
برای ورود به کانال راهنمای سفر ما کلیک کنید